Adipositas-Chirurgie
Die Adipositaschirurgie ist eine Behandlungsmethode, die die Lebensqualität erhöht und sich positiv auf die Lebenserwartung auswirkt.
Metabolische Chirurgie
Prof.Dr. Burak Kavlakoğlu
Über 30 Jahre Erfahrung
Über mich

Prof. Dr. Burak Kavlakoğlu schloss sein Studium an der Medizinischen Fakultät der Universität Ankara 1991 mit dem Titel eines Doktors der Medizin ab. Anschließend arbeitete er 1991 als Facharzt für Allgemeinchirurgie am Lütfi Kırdar Training and Research Hospital. Im Jahr 2012 erhielt er zunächst den Titel eines außerordentlichen Professors, dann den eines Professors für Allgemeinchirurgie.

Burak Kavlakoglu, MD. interessiert sich für fortschrittliche laparoskopisch-onkologische Operationen, insbesondere für die Chirurgie der morbiden Adipositas.

„Adipositas ist eine Krankheit, die mit einem chirurgischen Eingriff behandelt werden kann, wenn eine Änderung des Lebensstils scheitert. Die Adipositaschirurgie ist eine Behandlungsmethode, die die Lebensqualität erhöht und sich positiv auf die Lebenserwartung auswirkt.

Prof. Burak Kavlakoğlu, MD.
Professor für Adipositaschirurgie

Sie haben eine Frage?

Füllen Sie jetzt das Formular aus und wir werden Sie kontaktieren.

Ermitteln Sie Ihren BMI

BMI-Rechner

Ihre Behandlungsmöglichkeiten hängen davon ab, wie viel Sie wiegen. Sie können Ihren BMI mit diesem einfachen Tool berechnen:

Ihr BMI beträgt: __
BMI > 18.5
UNTERGEWICHT
18.5 – 24.9
HEALTHY
25 – 29.9
ÜBERSCHWERE
30 < BMI
OBESE

Wir empfehlen Ihnen, mit Ihrem Arzt zu sprechen, wenn Ihr BMI über 25 liegt.

Geschichten von Patienten

Alle diese Erfolgsgeschichten stammen aus Google-Kommentaren.

Fadime MermerFadime Mermer
10:42 10 Nov 22
Merhabalar, ,Gastric Sleeve olmaya karar verdiğimde çok fazla doktor araştırdım. En son Prof. Dr. Burak Kavlakoglu ile bu operasyona girmeye ikna oldum. İlk mesaj attığım da akşam saatleriydi. Şansel Hanım çok hızlı bir şekilde bana dönüş yaptı ve en ince detayına kadar bana süreci aktardı sonrasında Burak beyin muayenehanesine gidip yüz yüze de görüştükten sonra ameliyat tarihini 24.10.22 olarak belirledik.Hastanede 3 gün kaldım. Herhangi bir ciddi ağrı sızı hissetmedim bu süreçte. Operasyondan 3-4 saat sonra sizi yürütmeye başlıyorlar zaten. Diğer günlerde bu şekilde devam ediyor. Ben operasyondan 4 gün sonra arkadaşlarımla dışarıya çıkabiliyordum.Bu süreçte Burak Hocayı, operasyonu düşünen herkese tavsiye ederim hem operasyon öncesinde hem sonrasında sürekli benimle ilgilendiler. Her gün arayıp nasıl olduğumu sordular. Burak Hoca'nın hem prof. olması hemde uzun yıllardır bariatri alanında çalışması bana güven verdi. Bugün tarih 10/11/2022 Operasyona 98 kiloyla girdim, şuan 89 kiloyum, Yaklaşık 17 günde 9 kilo şimdiden gitti. Çok mutluyum Burak Beye ve Şansel Hanım çok teşekkür ederim ve olmak isteyen herkese tavsiye ederim. 🙏☺️
aylin yurtsevenaylin yurtseven
17:07 28 Oct 22
Burak Bey&Şansel Hanım harika bir ikili. Hayatıma dokundular. Psikolojimde çok büyük bir yere dokundular. Yalnız benim de değil çevremin de aynı şekilde. İyi ki varlar. Kilo verme sürecim çok iyi gidiyor bu süreçte de hep benimleler. 🫶🏻
Melek SukuşuMelek Sukuşu
07:49 27 Oct 22
Sevgili Burak doktorum değerli eşi şansel hanım ve becerikli ekibinden çok memnun kaldım. İşlerini sevgi ve özenle yapan bir doktor Burak hocam güvenebilirsiniz.
emre çabukemre çabuk
13:07 21 Oct 22
Burak hocayla tanıştığım için çok mutluyum. Tüp mide ameliyatım başarılı ve ağrısız geçti. 2 günde taburcu oldum.Ameliyat öncesi ve sonrasında benimle ilgilenen hocama ve ekip arkadaşlarına çok teşekkür ediyorum.
Banu KaraaslanBanu Karaaslan
08:10 19 Jul 22
Prof Dr Burak Kavlakoğlu hocamla tanıştığım günden beri bizimle çok ilgilendi. Bu ameliyatı olmaktan çok korkuyordum taki Burak hocamla tanışana kadar. 16 Temmuzda ameliyat oldum her şey çok güzel geçti hemşireler hastane temizlik harikaydı. Şansel hanım ne zaman arasam hep oradaydı güler yüzüyle bize hep motivasyon verdi her şey için çok teşekkür ederim. Bugün taburcu oluyorum ve kendimi çok iyi hissediyorum. Herkese Burak hocamı tavsiye ediyorum 👌🥰
js_loader

Videos

Zertifikate