Kirurgjia e Obezitetit
Kirurgjia e obezitetit është një metodë trajtimi që rrit cilësinë e jetës dhe ka një efekt pozitiv në jetëgjatësinë.
Kirurgjia Metabolike
Prof.Dr. Burak Kavlakoğlu
Mbi 30 vjet përvojë
Rreth meje

Prof. Dr. Burak Kavlakoğlu u diplomua në Fakultetin e Mjekësisë të Universitetit të Ankarasë në vitin 1991 me titullin doktor mjekësor. Më pas ai punoi si specialist i kirurgjisë së përgjithshme në Spitalin e Trajnimit dhe Kërkimit Lütfi Kırdar në vitin 1991. Fillimisht ai zotëroi titullin Profesor i Asociuar në vitin 2012, pastaj Profesor i Kirurgjisë së Përgjithshme.

Burak Kavlakoglu, MD. është i interesuar për operacionet e avancuara laparoskopiko-onkologjike, veçanërisht në kirurgjinë morbide të obezitetit.

“Obeziteti është një sëmundje që mund të trajtohet me kirurgji kur ndryshimi i mënyrës së jetesës dështon. Kirurgjia e obezitetit është një metodë trajtimi që rrit cilësinë e jetës dhe ka një efekt pozitiv në jetëgjatësinë.”

Prof. Burak Kavlakoğlu, MD.
Profesor i Kirurgjisë së Obezitetit

Keni një pyetje?

Plotësoni formularin tani dhe ne do t’ju kontaktojmë.

Merrni BMI-në tuaj

Llogaritësi BMI

Opsionet tuaja të trajtimit varen nga sa peshoni. Ju mund të llogarisni BMI-në tuaj duke përdorur këtë mjet të thjeshtë:

BMI juaj është: __
BMI > 18.5
NËNPESHË
18.5 – 24.9
I SHËNDETSHËM
25 – 29.9
MBIPESHA
30 < BMI
OBJEZE

Ne ju rekomandojmë të flisni me mjekun tuaj nëse BMI juaj është mbi 25.

Tregime për pacientët

All of these success stories are taken from Google comments.

Fadime MermerFadime Mermer
10:42 10 Nov 22
Merhabalar, ,Gastric Sleeve olmaya karar verdiğimde çok fazla doktor araştırdım. En son Prof. Dr. Burak Kavlakoglu ile bu operasyona girmeye ikna oldum. İlk mesaj attığım da akşam saatleriydi. Şansel Hanım çok hızlı bir şekilde bana dönüş yaptı ve en ince detayına kadar bana süreci aktardı sonrasında Burak beyin muayenehanesine gidip yüz yüze de görüştükten sonra ameliyat tarihini 24.10.22 olarak belirledik.Hastanede 3 gün kaldım. Herhangi bir ciddi ağrı sızı hissetmedim bu süreçte. Operasyondan 3-4 saat sonra sizi yürütmeye başlıyorlar zaten. Diğer günlerde bu şekilde devam ediyor. Ben operasyondan 4 gün sonra arkadaşlarımla dışarıya çıkabiliyordum.Bu süreçte Burak Hocayı, operasyonu düşünen herkese tavsiye ederim hem operasyon öncesinde hem sonrasında sürekli benimle ilgilendiler. Her gün arayıp nasıl olduğumu sordular. Burak Hoca'nın hem prof. olması hemde uzun yıllardır bariatri alanında çalışması bana güven verdi. Bugün tarih 10/11/2022 Operasyona 98 kiloyla girdim, şuan 89 kiloyum, Yaklaşık 17 günde 9 kilo şimdiden gitti. Çok mutluyum Burak Beye ve Şansel Hanım çok teşekkür ederim ve olmak isteyen herkese tavsiye ederim. 🙏☺️
aylin yurtsevenaylin yurtseven
17:07 28 Oct 22
Burak Bey&Şansel Hanım harika bir ikili. Hayatıma dokundular. Psikolojimde çok büyük bir yere dokundular. Yalnız benim de değil çevremin de aynı şekilde. İyi ki varlar. Kilo verme sürecim çok iyi gidiyor bu süreçte de hep benimleler. 🫶🏻
Melek SukuşuMelek Sukuşu
07:49 27 Oct 22
Sevgili Burak doktorum değerli eşi şansel hanım ve becerikli ekibinden çok memnun kaldım. İşlerini sevgi ve özenle yapan bir doktor Burak hocam güvenebilirsiniz.
emre çabukemre çabuk
13:07 21 Oct 22
Burak hocayla tanıştığım için çok mutluyum. Tüp mide ameliyatım başarılı ve ağrısız geçti. 2 günde taburcu oldum.Ameliyat öncesi ve sonrasında benimle ilgilenen hocama ve ekip arkadaşlarına çok teşekkür ediyorum.
Banu KaraaslanBanu Karaaslan
08:10 19 Jul 22
Prof Dr Burak Kavlakoğlu hocamla tanıştığım günden beri bizimle çok ilgilendi. Bu ameliyatı olmaktan çok korkuyordum taki Burak hocamla tanışana kadar. 16 Temmuzda ameliyat oldum her şey çok güzel geçti hemşireler hastane temizlik harikaydı. Şansel hanım ne zaman arasam hep oradaydı güler yüzüyle bize hep motivasyon verdi her şey için çok teşekkür ederim. Bugün taburcu oluyorum ve kendimi çok iyi hissediyorum. Herkese Burak hocamı tavsiye ediyorum 👌🥰
js_loader

Videot

Certifikatat