Chirurgie de l’obésité
La chirurgie de l’obésité est une méthode de traitement qui améliore la qualité de vie et a un effet positif sur l’espérance de vie.
Chirurgie Métabolique
Prof.Dr. Burak Kavlakoğlu
Plus de 30 ans d’expérience
A propos de moi

Burak Kavlakoğlu est diplômé de la faculté de médecine de l’université d’Ankara en 1991 avec le titre de docteur en médecine. Il a ensuite travaillé comme spécialiste en chirurgie générale à l’hôpital de formation et de recherche Lütfi Kırdar en 1991. Il a d’abord porté le titre de professeur associé en 2012, puis celui de professeur de chirurgie générale.

Burak Kavlakoglu, MD, s’intéresse aux chirurgies laparoscopiques-oncologiques avancées, en particulier à la chirurgie de l’obésité morbide.

« L’obésité est une maladie qui peut être traitée par la chirurgie lorsque le changement de mode de vie ne suffit pas. La chirurgie de l’obésité est une méthode de traitement qui améliore la qualité de vie et a un effet positif sur l’espérance de vie. »

Prof. Burak Kavlakoğlu, MD.
Professeur de chirurgie de l’obésité

Vous avez une question ?

Remplissez le formulaire maintenant et nous vous contacterons.

Obtenez votre IMC

Calculateur d’IMC

Vos options de traitement dépendent de votre poids. Vous pouvez calculer votre IMC à l’aide de cet outil simple :

Votre IMC est : __
IMC > 18.5
SOUS-POIDS
18.5 – 24.9
SANTÉ
25 – 29.9
SURPLUS DE POIDS
30 < IMC
OBESE

Nous vous recommandons de consulter votre médecin si votre IMC est supérieur à 25.

Histoires de patients

Tous ces exemples de réussite sont tirés des commentaires de Google.

Fadime MermerFadime Mermer
10:42 10 Nov 22
Merhabalar, ,Gastric Sleeve olmaya karar verdiğimde çok fazla doktor araştırdım. En son Prof. Dr. Burak Kavlakoglu ile bu operasyona girmeye ikna oldum. İlk mesaj attığım da akşam saatleriydi. Şansel Hanım çok hızlı bir şekilde bana dönüş yaptı ve en ince detayına kadar bana süreci aktardı sonrasında Burak beyin muayenehanesine gidip yüz yüze de görüştükten sonra ameliyat tarihini 24.10.22 olarak belirledik.Hastanede 3 gün kaldım. Herhangi bir ciddi ağrı sızı hissetmedim bu süreçte. Operasyondan 3-4 saat sonra sizi yürütmeye başlıyorlar zaten. Diğer günlerde bu şekilde devam ediyor. Ben operasyondan 4 gün sonra arkadaşlarımla dışarıya çıkabiliyordum.Bu süreçte Burak Hocayı, operasyonu düşünen herkese tavsiye ederim hem operasyon öncesinde hem sonrasında sürekli benimle ilgilendiler. Her gün arayıp nasıl olduğumu sordular. Burak Hoca'nın hem prof. olması hemde uzun yıllardır bariatri alanında çalışması bana güven verdi. Bugün tarih 10/11/2022 Operasyona 98 kiloyla girdim, şuan 89 kiloyum, Yaklaşık 17 günde 9 kilo şimdiden gitti. Çok mutluyum Burak Beye ve Şansel Hanım çok teşekkür ederim ve olmak isteyen herkese tavsiye ederim. 🙏☺️
aylin yurtsevenaylin yurtseven
17:07 28 Oct 22
Burak Bey&Şansel Hanım harika bir ikili. Hayatıma dokundular. Psikolojimde çok büyük bir yere dokundular. Yalnız benim de değil çevremin de aynı şekilde. İyi ki varlar. Kilo verme sürecim çok iyi gidiyor bu süreçte de hep benimleler. 🫶🏻
Melek SukuşuMelek Sukuşu
07:49 27 Oct 22
Sevgili Burak doktorum değerli eşi şansel hanım ve becerikli ekibinden çok memnun kaldım. İşlerini sevgi ve özenle yapan bir doktor Burak hocam güvenebilirsiniz.
emre çabukemre çabuk
13:07 21 Oct 22
Burak hocayla tanıştığım için çok mutluyum. Tüp mide ameliyatım başarılı ve ağrısız geçti. 2 günde taburcu oldum.Ameliyat öncesi ve sonrasında benimle ilgilenen hocama ve ekip arkadaşlarına çok teşekkür ediyorum.
Banu KaraaslanBanu Karaaslan
08:10 19 Jul 22
Prof Dr Burak Kavlakoğlu hocamla tanıştığım günden beri bizimle çok ilgilendi. Bu ameliyatı olmaktan çok korkuyordum taki Burak hocamla tanışana kadar. 16 Temmuzda ameliyat oldum her şey çok güzel geçti hemşireler hastane temizlik harikaydı. Şansel hanım ne zaman arasam hep oradaydı güler yüzüyle bize hep motivasyon verdi her şey için çok teşekkür ederim. Bugün taburcu oluyorum ve kendimi çok iyi hissediyorum. Herkese Burak hocamı tavsiye ediyorum 👌🥰
js_loader

Vidéos

Certificats